| Produktspecifikationer | |
|---|---|
| Lagerstatus: | På lager |
| Celletype: | Rechargeable Li-ion |
| Kapacitet: | 6400mAh/47.36Wh |
| Spænding (V): | 7.4V |
| Kategorier: | Batteri,TERSUS |
| Pris: | 778 DKK |
tersus BN20 batterier. Batteri til TERSUS BN20. Modelnummer på batteriet BN20. Klik her og find den bedste pris nu!
Lagervarer leveres fra 7-20 hverdage. Alle priser er inkl. Moms. 30 dages fuld returret.
| Mærker | TERSUS |
| Kapacitet | 6400mAh/47.36Wh |
| Spænding (V) | 7.4V |
| Artikelnummer | 22KK53_Oth |
| Farve | Black |
| Celletype | Rechargeable Li-ion |
| Størrelse | |
| BESKRIVELSE | BN20 til TERSUS BN20 |
PayPal
PayPal er en online betalingsservice som kan bruges i næsten et hvert land verden over. Du kan gennemføre betaling med kreditkort via PayPal, og dermed sørge for at din betaling bliver modtaget øjeblikkeligt. Det er også muligt at forbinde din bankkonto med din PayPal konto. Det er ikke nødvendigt at åbne en konto hos PayPal for at betale med dit kredikort, du kan sagtens gennemføre en enkel betaling gennem PayPal.
Forsendelsesformer
| 1kr. - 9.99kr. | 0kr. |
| 10kr. - 99.99kr. | 10% |
| 100kr. - 199.99kr. | 7% |
| above 200 kr. | 5% |
| Email : | info@batteri-barbar.com |
Forventet behandlingstid: Ordren behandles normalt inden for 1-2 arbejdsdage.
Når din ordre er afsendt, vil du modtage en bekræftelsesmail med sporingsinformation.
Forventet leveringstid: Leveringstiden afhænger af forsendelsesmetoden og din placering. Det tager normalt 7-20 arbejdsdage.