| Produktspecifikationer | |
|---|---|
| Lagerstatus: | På lager |
| Celletype: | Li-ion |
| Kapacitet: | 6437mAh/99.9Wh |
| Spænding (V): | 15.52V |
| Kategorier: | Batteri til bærbare computere,LENOVO |
| Pris: | 554 DKK |
lenovo L24D4PC1 Batteri til bærbare computer. Batteri til LENOVO Legion Pro 7i 16 Gen 10. Modelnummer på batteriet L24D4PC1. Klik her og find den bedste pris nu!
Lagervarer leveres fra 7-20 hverdage. Alle priser er inkl. Moms. 30 dages fuld returret.
| Mærker | LENOVO |
| Kapacitet | 6437mAh/99.9Wh |
| Spænding (V) | 15.52V |
| Artikelnummer | 2507BA0951L |
| Farve | Black |
| Celletype | Li-ion |
| Størrelse | *mm(L x W x H) |
| BESKRIVELSE | L24D4PC1 L24B4PC0 L24D4PC0 til LENOVO Legion Pro 7i 16 Gen 10 |
PayPal
PayPal er en online betalingsservice som kan bruges i næsten et hvert land verden over. Du kan gennemføre betaling med kreditkort via PayPal, og dermed sørge for at din betaling bliver modtaget øjeblikkeligt. Det er også muligt at forbinde din bankkonto med din PayPal konto. Det er ikke nødvendigt at åbne en konto hos PayPal for at betale med dit kredikort, du kan sagtens gennemføre en enkel betaling gennem PayPal.
Forsendelsesformer
| 1kr. - 9.99kr. | 0kr. |
| 10kr. - 99.99kr. | 10% |
| 100kr. - 199.99kr. | 7% |
| above 200 kr. | 5% |
| Email : | info@batteri-barbar.com |
Forventet behandlingstid: Ordren behandles normalt inden for 1-2 arbejdsdage.
Når din ordre er afsendt, vil du modtage en bekræftelsesmail med sporingsinformation.
Forventet leveringstid: Leveringstiden afhænger af forsendelsesmetoden og din placering. Det tager normalt 7-20 arbejdsdage.