| Produktspecifikationer | |
|---|---|
| Lagerstatus: | På lager |
| Celletype: | Li-ion |
| Kapacitet: | 4050mAh/30Wh |
| Spænding (V): | 7.4V |
| Kategorier: | Batteri til bærbare computere,LENOVO |
| Pris: | 335 DKK |
lenovo L16L2PB2 Batteri til bærbare computer. Batteri til Lenovo 5000-15. Modelnummer på batteriet L16L2PB2. Klik her og find den bedste pris nu!
Lagervarer leveres fra 7-20 hverdage. Alle priser er inkl. Moms. 30 dages fuld returret.
| Mærker | LENOVO |
| Kapacitet | 4050mAh/30Wh |
| Spænding (V) | 7.4V |
| Artikelnummer | ECN10469 |
| Farve | |
| Celletype | Li-ion |
| Størrelse | |
| BESKRIVELSE | L16L2PB2 til Lenovo 5000-15 |
PayPal
PayPal er en online betalingsservice som kan bruges i næsten et hvert land verden over. Du kan gennemføre betaling med kreditkort via PayPal, og dermed sørge for at din betaling bliver modtaget øjeblikkeligt. Det er også muligt at forbinde din bankkonto med din PayPal konto. Det er ikke nødvendigt at åbne en konto hos PayPal for at betale med dit kredikort, du kan sagtens gennemføre en enkel betaling gennem PayPal.
Forsendelsesformer
| 1kr. - 9.99kr. | 0kr. |
| 10kr. - 99.99kr. | 10% |
| 100kr. - 199.99kr. | 7% |
| above 200 kr. | 5% |
| Email : | info@batteri-barbar.com |
Forventet behandlingstid: Ordren behandles normalt inden for 1-2 arbejdsdage.
Når din ordre er afsendt, vil du modtage en bekræftelsesmail med sporingsinformation.
Forventet leveringstid: Leveringstiden afhænger af forsendelsesmetoden og din placering. Det tager normalt 7-20 arbejdsdage.