| Produktspecifikationer | |
|---|---|
| Lagerstatus: | På lager |
| Celletype: | Li-ion |
| Kapacitet: | 2200mAh/32WH |
| Spænding (V): | 14.4V |
| Kategorier: | Batteri til bærbare computere,LENOVO |
| Pris: | 427 DKK |
lenovo L15M4A02 Batteri til bærbare computer. Batteri til LENOVO V310-14ISK -15ISK V510. Modelnummer på batteriet L15M4A02. Klik her og find den bedste pris nu!
Lagervarer leveres fra 7-20 hverdage. Alle priser er inkl. Moms. 30 dages fuld returret.
| Mærker | LENOVO |
| Kapacitet | 2200mAh/32WH |
| Spænding (V) | 14.4V |
| Artikelnummer | LEN19I557_1 |
| Farve | Black |
| Celletype | Li-ion |
| Størrelse | |
| BESKRIVELSE | L15M4A02 L15L4A02 L15C4A02 L15M4A02 til LENOVO V310-14ISK -15ISK V510 |
PayPal
PayPal er en online betalingsservice som kan bruges i næsten et hvert land verden over. Du kan gennemføre betaling med kreditkort via PayPal, og dermed sørge for at din betaling bliver modtaget øjeblikkeligt. Det er også muligt at forbinde din bankkonto med din PayPal konto. Det er ikke nødvendigt at åbne en konto hos PayPal for at betale med dit kredikort, du kan sagtens gennemføre en enkel betaling gennem PayPal.
Forsendelsesformer
| 1kr. - 9.99kr. | 0kr. |
| 10kr. - 99.99kr. | 10% |
| 100kr. - 199.99kr. | 7% |
| above 200 kr. | 5% |
| Email : | info@batteri-barbar.com |
Forventet behandlingstid: Ordren behandles normalt inden for 1-2 arbejdsdage.
Når din ordre er afsendt, vil du modtage en bekræftelsesmail med sporingsinformation.
Forventet leveringstid: Leveringstiden afhænger af forsendelsesmetoden og din placering. Det tager normalt 7-20 arbejdsdage.