| Produktspecifikationer | |
|---|---|
| Lagerstatus: | no |
| Celletype: | Li-ion |
| Kapacitet: | 4060mAh/45Wh |
| Spænding (V): | 11.1V |
| Kategorier: | Batteri til bærbare computere,LENOVO |
| Pris: | 382 DKK |
lenovo L11M3P02 Batteri til bærbare computer. Batteri til Lenovo Ideapad U510 U31 Touch. Modelnummer på batteriet L11M3P02. Klik her og find den bedste pris nu!
Lagervarer leveres fra 7-20 hverdage. Alle priser er inkl. Moms. 30 dages fuld returret.
| Mærker | LENOVO |
| Kapacitet | 4060mAh/45Wh |
| Spænding (V) | 11.1V |
| Artikelnummer | LEN3019 |
| Farve | Black |
| Celletype | Li-ion |
| Størrelse | |
| BESKRIVELSE | L11M3P02 til Lenovo Ideapad U510 U31 Touch |

PayPal
PayPal er en online betalingsservice som kan bruges i næsten et hvert land verden over. Du kan gennemføre betaling med kreditkort via PayPal, og dermed sørge for at din betaling bliver modtaget øjeblikkeligt. Det er også muligt at forbinde din bankkonto med din PayPal konto. Det er ikke nødvendigt at åbne en konto hos PayPal for at betale med dit kredikort, du kan sagtens gennemføre en enkel betaling gennem PayPal.
Forsendelsesformer
| 1kr. - 9.99kr. | 0kr. |
| 10kr. - 99.99kr. | 10% |
| 100kr. - 199.99kr. | 7% |
| above 200 kr. | 5% |
| Email : | info@batteri-barbar.com |
Forventet behandlingstid: Ordren behandles normalt inden for 1-2 arbejdsdage.
Når din ordre er afsendt, vil du modtage en bekræftelsesmail med sporingsinformation.
Forventet leveringstid: Leveringstiden afhænger af forsendelsesmetoden og din placering. Det tager normalt 7-20 arbejdsdage.