| Produktspecifikationer | |
|---|---|
| Lagerstatus: | På lager |
| Celletype: | Li-ion |
| Kapacitet: | 1400mAh |
| Spænding (V): | 3.7V |
| Kategorier: | Batteri,KODAK |
| Pris: | 153 DKK |
kodak KLIC-7004 batterier. Batteri til KODAK EasyShare M1033 M1093 IS M2008 V1073 V1233 V1253 V1273. Modelnummer på batteriet KLIC-7004. Klik her og find den bedste pris nu!
Lagervarer leveres fra 7-20 hverdage. Alle priser er inkl. Moms. 30 dages fuld returret.
| Mærker | KODAK |
| Kapacitet | 1400mAh |
| Spænding (V) | 3.7V |
| Artikelnummer | 19LW212_Oth |
| Farve | White |
| Celletype | Li-ion |
| Størrelse | |
| BESKRIVELSE | KLIC-7004 til KODAK EasyShare M1033 M1093 IS M2008 V1073 V1233 V1253 V1273 |
PayPal
PayPal er en online betalingsservice som kan bruges i næsten et hvert land verden over. Du kan gennemføre betaling med kreditkort via PayPal, og dermed sørge for at din betaling bliver modtaget øjeblikkeligt. Det er også muligt at forbinde din bankkonto med din PayPal konto. Det er ikke nødvendigt at åbne en konto hos PayPal for at betale med dit kredikort, du kan sagtens gennemføre en enkel betaling gennem PayPal.
Forsendelsesformer
| 1kr. - 9.99kr. | 0kr. |
| 10kr. - 99.99kr. | 10% |
| 100kr. - 199.99kr. | 7% |
| above 200 kr. | 5% |
| Email : | info@batteri-barbar.com |
Forventet behandlingstid: Ordren behandles normalt inden for 1-2 arbejdsdage.
Når din ordre er afsendt, vil du modtage en bekræftelsesmail med sporingsinformation.
Forventet leveringstid: Leveringstiden afhænger af forsendelsesmetoden og din placering. Det tager normalt 7-20 arbejdsdage.