| Produktspecifikationer | |
|---|---|
| Lagerstatus: | På lager |
| Celletype: | Li-ion |
| Kapacitet: | 8200mAh/31.81WH |
| Spænding (V): | 3.88V |
| Kategorier: | batterier til tablet,HUAWEI |
| Pris: | 200 DKK |
huawei HB30H1A3EGW Mobil Batteri. Batteri til HUAWEI MatePad Air dby2-w00 DBY2-W00. Modelnummer på batteriet HB30H1A3EGW. Klik her og find den bedste pris nu!
Lagervarer leveres fra 7-20 hverdage. Alle priser er inkl. Moms. 30 dages fuld returret.
| Mærker | HUAWEI |
| Kapacitet | 8200mAh/31.81WH |
| Spænding (V) | 3.88V |
| Artikelnummer | 24BA0719C636_Ta |
| Farve | Black |
| Celletype | Li-ion |
| Størrelse | *mm(L x W x H) |
| BESKRIVELSE | HB30H1A3EGW til HUAWEI MatePad Air dby2-w00 DBY2-W00 |
PayPal
PayPal er en online betalingsservice som kan bruges i næsten et hvert land verden over. Du kan gennemføre betaling med kreditkort via PayPal, og dermed sørge for at din betaling bliver modtaget øjeblikkeligt. Det er også muligt at forbinde din bankkonto med din PayPal konto. Det er ikke nødvendigt at åbne en konto hos PayPal for at betale med dit kredikort, du kan sagtens gennemføre en enkel betaling gennem PayPal.
Forsendelsesformer
| 1kr. - 9.99kr. | 0kr. |
| 10kr. - 99.99kr. | 10% |
| 100kr. - 199.99kr. | 7% |
| above 200 kr. | 5% |
| Email : | info@batteri-barbar.com |
Forventet behandlingstid: Ordren behandles normalt inden for 1-2 arbejdsdage.
Når din ordre er afsendt, vil du modtage en bekræftelsesmail med sporingsinformation.
Forventet leveringstid: Leveringstiden afhænger af forsendelsesmetoden og din placering. Det tager normalt 7-20 arbejdsdage.