| Produktspecifikationer | |
|---|---|
| Lagerstatus: | På lager |
| Celletype: | Li-ion |
| Kapacitet: | 8300mAh/95.8WH |
| Spænding (V): | 11.55V |
| Kategorier: | Batteri til bærbare computere,HP |
| Pris: | 558 DKK |
hp PF06XL Batteri til bærbare computer. Batteri til HP Omen 17-w110ng 853294-855 HSTNN-DB7M 853294-850. Modelnummer på batteriet PF06XL. Klik her og find den bedste pris nu!
Lagervarer leveres fra 7-20 hverdage. Alle priser er inkl. Moms. 30 dages fuld returret.
| Mærker | HP |
| Kapacitet | 8300mAh/95.8WH |
| Spænding (V) | 11.55V |
| Artikelnummer | HPQ19I198 |
| Farve | Black |
| Celletype | Li-ion |
| Størrelse | |
| BESKRIVELSE | PF06XL til HP Omen 17-w110ng 853294-855 HSTNN-DB7M 853294-850 |
PayPal
PayPal er en online betalingsservice som kan bruges i næsten et hvert land verden over. Du kan gennemføre betaling med kreditkort via PayPal, og dermed sørge for at din betaling bliver modtaget øjeblikkeligt. Det er også muligt at forbinde din bankkonto med din PayPal konto. Det er ikke nødvendigt at åbne en konto hos PayPal for at betale med dit kredikort, du kan sagtens gennemføre en enkel betaling gennem PayPal.
Forsendelsesformer
| 1kr. - 9.99kr. | 0kr. |
| 10kr. - 99.99kr. | 10% |
| 100kr. - 199.99kr. | 7% |
| above 200 kr. | 5% |
| Email : | info@batteri-barbar.com |
Forventet behandlingstid: Ordren behandles normalt inden for 1-2 arbejdsdage.
Når din ordre er afsendt, vil du modtage en bekræftelsesmail med sporingsinformation.
Forventet leveringstid: Leveringstiden afhænger af forsendelsesmetoden og din placering. Det tager normalt 7-20 arbejdsdage.