| Produktspecifikationer | |
|---|---|
| Lagerstatus: | På lager |
| Celletype: | Li-ion |
| Kapacitet: | 2800mAh/38.5Wh |
| Spænding (V): | 14.8V |
| Kategorier: | Batteri,ECOVACS |
| Pris: | 216 DKK |
ecovacs INR18650 batterier. Batteri til Shark RV750 RV700 RV720 RV755 RVBAT700 Ecovacs Deebot CEN360 CEN361 N79 DN622 T560H TAB-T550WSC DH35 DH43 DH45 BFD-Wsq. Modelnummer på batteriet INR18650. Klik her og find den bedste pris nu!
Lagervarer leveres fra 7-20 hverdage. Alle priser er inkl. Moms. 30 dages fuld returret.
| Mærker | ECOVACS |
| Kapacitet | 2800mAh/38.5Wh |
| Spænding (V) | 14.8V |
| Artikelnummer | ECN12470_CL_Oth |
| Farve | White(not compatible |
| Celletype | Li-ion |
| Størrelse | 139*46*43mm |
| BESKRIVELSE | INR18650 M26-4S1P til Shark RV750 RV700 RV720 RV755 RVBAT700 Ecovacs Deebot CEN360 CEN361 N79 DN622 T560H TAB-T550WSC DH35 DH43 DH45 BFD-Wsq |
PayPal
PayPal er en online betalingsservice som kan bruges i næsten et hvert land verden over. Du kan gennemføre betaling med kreditkort via PayPal, og dermed sørge for at din betaling bliver modtaget øjeblikkeligt. Det er også muligt at forbinde din bankkonto med din PayPal konto. Det er ikke nødvendigt at åbne en konto hos PayPal for at betale med dit kredikort, du kan sagtens gennemføre en enkel betaling gennem PayPal.
Forsendelsesformer
| 1kr. - 9.99kr. | 0kr. |
| 10kr. - 99.99kr. | 10% |
| 100kr. - 199.99kr. | 7% |
| above 200 kr. | 5% |
| Email : | info@batteri-barbar.com |
Forventet behandlingstid: Ordren behandles normalt inden for 1-2 arbejdsdage.
Når din ordre er afsendt, vil du modtage en bekræftelsesmail med sporingsinformation.
Forventet leveringstid: Leveringstiden afhænger af forsendelsesmetoden og din placering. Det tager normalt 7-20 arbejdsdage.